PRZEDSZKOLE ŚLIMACZEK

O NAS

Kilka słów o nas

WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

Najnowsze wydarzenia

WIĘCEJ

NABÓR I ZAPISY DZIECI

Rekrutacja 2017

WIĘCEJ

DLA RODZICÓW

Strefa dla rodzica

WIĘCEJ

GALERIE

Zdjęcia & Filmy

WIĘCEJ

STREFA NAUCZYCIELA

Informacje dla nauczycieli

WIĘCEJ
nasza-misja

ZAJĘCIA PRZEDSZKOLNE

ŻYCIE CODZIENNE

Ważne zajęcia, które przygotowują dziecko do samodzielnego wykonywania wszelkich czynności niezbędnych w codziennym życiu.

ZAJĘCIA W OGRODZIE

Dzieci mogą samodzielnie pielęgnować, hodować rośliny i obserwować ich wzrost. Oprócz ogródka zewnętrznego mamy też zajęcia w ogrodzie zimowym.

ZAJĘCIA SPORTOWE

Chodzimy na halę sportową, gdzie odbywają się gry zespołowe, jeździmy na zajęcia tenisa. Mamy dwa place zabaw ze specjalnym amortyzującym podłożem, dostosowane do dzieci w różnym wieku.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Prace plastyczne różnymi technikami są wykonywane odpowiednio do pór roku. Nad programem zajęć czuwają wychowawcy i nauczyciel plastyki.

AKTUALNOŚCI

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dnia 18 stycznia 2017, dzieci z przedszkola „Ślimaczek” spotkały się na wspólnym, rodzinnym kolędowaniu w kościele p.w. św. Ducha.

Czytaj więcej

Balik karnawałowy „Olimpiada w Jarzynowie”

W dniu 23 lutego w przedszkolu  „Ślimaczek”  odbył się balik karnawałowy  „Olimpiada w Jarzynowie”.  Dzieci z grup III i IV przygotowały wspólnie z rodzicami stroje przedstawiające ulubione owoce bądź warzywa. Wszystkie dzieci chętnie brały udział w grach łamigłówkach oraz zabawach rytmicznych, których tematem były owoce i warzywa przygotowały również owocowo – warzywne przekąski. Galeria

Czytaj więcej

Śniadanie Wielkanocne

Dnia 12.04.2017  dzieci i panie z Przedszkola Ślimaczek, spotkały się na Śniadaniu Wielkanocnym, na którym spożywali   tradycyjne wielkanocne potrawy. Galeria

Czytaj więcej

Arboretum Kórnickie 25.04

Galeria…

Czytaj więcej

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola Ślimaczek

Szanowni Rodzice 3- i 4-latków, trwa rekrutacja uzupełniająca do Przedszkola Publicznego Ślimaczek, Szczegóły w dziale: NABÓR I ZAPISY DZIECI Dysponujemy również kilkoma miejscami w projekcie unijnym, serdecznie zapraszamy.        

Czytaj więcej

Centrum Leśnej Przygody „Szumi Bór”

Czytaj więcej

WARSZTATY WSPÓLNEGO GOTOWANIA

Kuchnia Pięciu Przemian Zapraszamy do udziału w warsztatach wspólnego gotowania. Warsztaty będą prowadzone pod okiem Pani Anny Ciesielskiej,  kierującej Centrum Zdrowego Żywienia. Termin: 1-3 grudnia 2017 r. Szczegóły: Kurs pięciu przemian

Czytaj więcej

NASZE PRZEDSZKOLE

Wspieramy samodzielny rozwój dziecka – młodego człowieka – w przeznaczonym na ten cel czasie i dajemy mu możliwość podźwignięcia się ku większym rzeczom.

         

KONTAKT