Nowy rok szkolny 2023/2024!

Nowy rok szkolny 2023/2024!

Drodzy Uczniowie, Przedszkolacy i Rodzice,

Cieszymy się, że możemy Was serdecznie powitać po letnich wakacjach! To był czas pełen zabawy, wypoczynku i nowych przygód, ale teraz nadszedł moment, abyśmy mogli razem rozpocząć nowy etap naszej edukacyjnej podróży.

Z pewnością tęskniliśmy za obecnością i uśmiechami naszych drogich dzieci, które każdego dnia rozświetlają naszą szkołę, przedszkola i żłobek. Nowy rok szkolny to okazja do nauki, rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Będziemy razem odkrywać fascynujący świat wiedzy, poznawać nowych przyjaciół i razem tworzyć wspomnienia, które zostaną z nami na długo.

Wierzymy w potencjał każdego dziecka i wiemy, że każdy ma w sobie ogromną siłę do osiągania sukcesów. Razem z naszymi nauczycielami i wychowawcami będziemy wspierać i inspirować dzieci do osiągania najlepszych wyników.

Przygotowaliśmy wiele interesujących zajęć, projektów i wydarzeń, które czekają na nas w nadchodzącym roku. Mamy nadzieję, że każdy dzień spędzony w naszej szkole/przedszkolu/żłobku będzie dla Was pełen radości, nauki i satysfakcji.

Pamiętajcie, że zawsze możecie do nas przyjść z pytaniami, problemami lub po prostu, aby podzielić się swoimi myślami. Jesteśmy tu dla Was i chcemy, abyście czuli się u nas jak w domu.

Czekamy na Was z otwartymi ramionami i gotowi jesteśmy do rozpoczęcia wspólnej przygody edukacyjnej. Razem osiągniemy wiele wspaniałych rzeczy!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Dyrekcja Szkoły, Żłobka i Przedszkola Montessori (Ślimaczek)