PRZEDSZKOLE MONTESSORI

O NAS

Kilka słów o nas

WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

Najnowsze wydarzenia

WIĘCEJ

NABÓR I ZAPISY DZIECI

Rekrutacja 2017

WIĘCEJ

DLA RODZICÓW

Strefa dla rodzica

WIĘCEJ

GALERIE

Zdjęcia & Filmy

WIĘCEJ

STREFA NAUCZYCIELA

Informacje dla nauczycieli

WIĘCEJ
nasza-misja

ZAJĘCIA PRZEDSZKOLNE

ŻYCIE CODZIENNE

Ważne zajęcia, które przygotowują dziecko do samodzielnego wykonywania wszelkich czynności niezbędnych w codziennym życiu.

ZAJĘCIA W OGRODZIE

Dzieci mogą samodzielnie pielęgnować, hodować rośliny i obserwować ich wzrost. Oprócz ogródka zewnętrznego mamy też zajęcia w ogrodzie zimowym.

ZAJĘCIA SPORTOWE

Chodzimy na halę sportową, gdzie odbywają się gry zespołowe, jeździmy na zajęcia tenisa. Mamy dwa place zabaw ze specjalnym amortyzującym podłożem, dostosowane do dzieci w różnym wieku.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Prace plastyczne różnymi technikami są wykonywane odpowiednio do pór roku. Nad programem zajęć czuwają wychowawcy i nauczyciel plastyki.

AKTUALNOŚCI

Trening Skutecznego Rodzica – warsztaty od września

Czytaj więcej

Rekrutacja do żłobka Montessori w ramach projektu unijnego

Czytaj więcej

Projekt unijny w Przedszkolu Montessori

      Michał Napierała M TERM realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Nasze Przedszkole zwiększa liczbę miejsc przedszkolnych w gminie Pobiedziska o 50, podnosi kompetencje 50 dzieci i 5 nauczycieli”w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Okres realizacji projektu: 31-12-2016 – 30-06-2018 Priorytet 8: Edukacja, Działanie: 8.1. Ograniczenie i zapobieganie przedwczesnemu kończeniu ...

Czytaj więcej

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z Naszego Przedszkola przygotowały przedstawienie jasełkowe. Uroczystość odbyła się 21 stycznia 2017 roku w auli Zespołu Szkól w Pobiedziskach.

Czytaj więcej

Śniadanie Wielkanocne

Dnia 12.04.2017  dzieci i panie z Naszego Przedszkola, spotkały się na Śniadaniu Wielkanocnym, na którym spożywali   tradycyjne wielkanocne potrawy. Galeria

Czytaj więcej

Piknik ekologiczny

Zapraszamy na nasze stoisko na pikniku ekologicznym w sobotę 10 czerwca!

Czytaj więcej

Nabór i zapisy dzieci do projektu unijnego

Drodzy rodzice, trwają zapisy dzieci 3-4 letnich do projektu unijnego, dysponujemy jeszcze kilkoma wolnymi miejscami. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w dziale:  NABÓR I ZAPISY DZIECI  

Czytaj więcej

WARSZTATY WSPÓLNEGO GOTOWANIA

Kuchnia Pięciu Przemian Zapraszamy do udziału w warsztatach wspólnego gotowania. Warsztaty będą prowadzone pod okiem Pani Anny Ciesielskiej,  kierującej Centrum Zdrowego Żywienia. Termin: 1-3 grudnia 2017 r. Szczegóły: Kurs pięciu przemian

Czytaj więcej

NASZE PRZEDSZKOLE

Wspieramy samodzielny rozwój dziecka – młodego człowieka – w przeznaczonym na ten cel czasie i dajemy mu możliwość podźwignięcia się ku większym rzeczom.

         

KONTAKT