Dzień Rodziny 2023

jak to było?

Dzień Rodziny 2023

Dzień Rodziny w przedszkolu to specjalne wydarzenie, które ma na celu zacieśnienie więzi między rodzicami, dziećmi i przedszkolem. Jest to okazja do wspólnego spędzenia czasu, zabawy i celebracji.

Podczas Dnia Rodziny 8/07/2023 były zorganizowane różnorodne aktywności, które angażowały zarówno dzieci, jak i rodziców. Przedszkolaki przygotowały krótkie przedstawienia, tańce i piosenki, które zaprezentowały przed swoimi rodzicami. Zorganizowane również były różnego rodzaju warsztaty dla dzieci i rodziców. Na przykład warsztaty artystyczne, gdzie dzieci i rodzice mogli wspólnie tworzyć prace plastyczne. Były również różne gry i zabawy na świeżym powietrzu, mini-turniej sportowy i tańce. 

Był także i piknik dla wszystkich rodzin. A więc wszyscy mogli spędzić czas na wspólnym posiłku, przygotowanym przez naszą kuchnię, poczęstować się ciastem i porozmawiać. 

Zdjęcia zobaczyć można w galerii grupy.

22/07/2023 będzie zorganizowany również Dzień Rodziny dla grup 3,4 i 5 Przedszkola Ślimaczek, serdecznie zapraszamy!

MONTESSORI POBIEDZISKA

Wspieramy samodzielny rozwój dziecka – młodego człowieka – w przeznaczonym na ten cel czasie i dajemy mu możliwość podźwignięcia się ku większym rzeczom.