Zapraszamy na zajęcia muzyczne dla dzieci „Muzyczna Parada”

Zapraszamy Państwa na wspaniałe zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku od 4 – 6 lat pod nazwą „Muzyczna Parada”. Jest to nowy program opracowany przez specjalistów z Yamaha GMBH a prowadzony przez wykształconego w tym kierunku nauczyciela.

jmc-7-kopia (00000002)

Zajęcia odbywać się będą w grupach 5 – 10 osobowych a ich celem jest stymulowanie rozwoju dziecka, poprzez  rozbudzanie jego wrażliwości, takimi środkami wyrazu jak śpiew i zabawy z keyboardem.

Są również dobrym przygotowaniem do późniejszej nauki gry na instrumentach.

Wszystkich Państwa, którzy chcieliby zapisać swoje dziecko do udziału w programie prosimy o zgłoszenia w sekretariacie Przedszkola do dnia 06.02.2020r.

Trzydziestominutowe zajęcia odbywać się będą w środy o godz.14:30

i przeprowadzane będą w obecności opiekuna grupy.

Miesięczny koszt – 90,00 zł.

Dyrekcja Szkoły Muzycznej Yamaha

w Pobiedziskach