Wycieczka do Kociałkowej Górki gr 3 i 6-latków lipiec 2021

W dniu 1 lipca 2021r. dzieci z gr. III i IV (6-latki) uczestniczyły w zajęciach terenowych z zakresu podróżowania komunikacją miejską. W tym celu udaliśmy się autobusem gminnym z Pobiedzisk poprzez Gołuń, Wagowo, Kociałkową Górkę, Kapalicę z powrotem do Pobiedzisk.

Celem zajęć było zaznajomienie się dzieci z funkcjonowaniem transportu publicznego: Dzieci zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa podczas podróży, zaznajomiły się z numerami kursów autobusów oraz rozkładem jazdy.

Dziękujemy panu kierowcy, jak i wszystkim pracownikom Zakładu Komunalnego w Pobiedziskach za zaangażowanie i pomoc w organizacji zajęć.