Trening Skutecznego Rodzica – warsztaty od września

Zapraszamy na warsztaty dla rodziców

Trening Skutecznego Rodzica (TSR) .

Według metody Thomasa Gordona psychologa, psychoterapeuty doradcy rodzinnego. Trzykrotnie nominowanego do Pokojowej Nagrody Nobla.

Autora książek wydanych w 28 różnych językach, których sprzedaż na świecie osiągnęła ponad 6 mln egzemplarzy. Opublikował blisko 50 artykułów na temat zarządzania, komunikacji, rodzicielstwa, rozwiązywania konfliktów oraz demokratycznego podejmowania decyzji. W Polsce najbardziej znane to „Wychowanie bez porażek” wydane przez Instytut Wydawniczy Pax.

warsztaty_2

Thomas Gordon wypracował zasady, które stosowane w relacjach z dziećmi przynoszą zaskakujące efekty! Nie ważne w jakim wieku jest Twoje dziecko , będziesz mógł wdrożyć te zasady w każdym momencie.

Rozwiązywanie konfliktów po partnersku; Pomoc dziecku w taki sposób by samo potrafiło znaleźć rozwiązanie; Dbanie o swoje potrzeby bez używania agresji i budzenia niechęci u dziecka; Rozwiązywanie konfliktów metodą „bez przegranych”. 

Te i inne umiejętności powodujące iż Twoja relacja z  dzieckiem będzie oparta na miłości i wzajemnym szacunku.

 

Strona Internetowa Polskiego Centrum Edukacji Gordona

http://gordon.edu.pl

 

Terminy warsztatów:

Pobiedziska

27.09 – 15.11.2016 (wtorki) w godzinach 17:00-20:00

Miejsce: Przedszkole Montessori  Pobiedziska ul. Tysiąclecia 2

Cena kursu i materiały:

480 zł (20 zł/h)  Każdy uczestnik otrzyma książkę Thomasa Gordona „Wychowanie bez porażek” oraz niezbędne materiały szkoleniowe .

Liczba miejsc to 15. Liczy się kolejność zgłoszeń. W sytuacji większej grupy przewidujemy stworzenie równoległej grupy.

Warsztaty odbędą się w formie 8 spotkań po 3 godziny raz w tygodniu.

Prowadzący: Paweł Machyński Trener Treningu według Metody Gordona

warsztaty 3

O mnie:

Żonaty , tata trzech chłopców 10 letniego Piotra, 6 letniego Szymona i 3 miesięcznego Kuby. Mieszkam w małej wsi Imielno. Pasjonat wycieczek rowerowych , odkrywania co jest za kolejnym zakrętem, wzniesieniem, lasem. Po dziesięciu latach pracy w dużej korporacji, na stanowisku kierowniczym zdecydowałem się na powrót do prowadzenia własnej firmy. Z programem TSR spotkałem się po prostu jako rodzic , który widział że w relacjach ze swoimi dziećmi nie najlepiej sobie radzi. Natychmiast poczułem iż jest to to czego tak bardzo brakowało w moich rodzicielskich kompetencjach. Ponieważ jestem zwolennikiem twierdzenia Seneki iż „Najlepiej się uczymy ucząc innych” postanowiłem wykorzystać moje wieloletnie doświadczenie szkoleniowo- trenerskie, praktyczne doświadczenia ze stosowania Metody Gordona w domu i ukończyłem kurs Trenera  TSR. Jako rodzice mamy bardzo wiele zadań do wykonania a rzadko otrzymujemy na starcie właściwe narzędzia, niezbędne do prawidłowego ich zrealizowania. Zapraszam do przekonania się jak umiejętności nabyte na kursie pomogą Ci pogłębić relacje z dziećmi i ugruntować atmosferę zaufania i miłości. Do zobaczenia!

Kontakt bezpośredni do mnie:

Telefon: 793 453 446

Email: pawel.machynski@wp.pl

Lub proszę o zgłoszenia w Sekretariacie Przedszkola Montessori Pobiedziska ul. Tysiąclecia 2

NASZE PRZEDSZKOLE

Wspieramy samodzielny rozwój dziecka – młodego człowieka – w przeznaczonym na ten cel czasie i dajemy mu możliwość podźwignięcia się ku większym rzeczom.

         

KONTAKT