Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu i w szkole

IMG_1091 IMG_1092

W sobotę, 2 lutego br, jak co roku w Przedszkolu i w Szkole Montessori, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci i uczniowie zaprosili do sali w Ośrodku Kultury w Pobiedziskach swoje ukochane Babcie i Dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście przedszkola i szkoły zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

Dziękujemy !!!